Київавтодор ще на світанку виставив техніку й обробив мости посипальними матеріалами

Київавтодор ще на світанку виставив техніку й обробив мости посипальними матеріалами

Як повідомиляла "Вечірка", спецтехніка комунальної корпорації  "Київавтодор" вже працює на дорогах столиці.

-З початком снігопаду снігоприбиральна техніка шляхово-експлуатаційних підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» оперативно розпочала обробку дорожнього покриття посипальними матеріалами з метою недопущення утворення слизькості, - повідомили у прес-службі корпорації. –В першу чергу обробили мости, спуски й підйоми на вулично-дорожній мережі міста.

Як пояснили у «Київавтодорі», снігоприбиральна техніка підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» була заздалегідь  розміщена на вихідних позиціях в усіх районах Києва. Це було зроблено завчасно завдяки прогнозу Українського гідрометцентру.

-Сьогодні зранку снігоприбиральна техніка підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» вийшла на вихідні позиції, - говорять у "Київавтодорі". -  Така тактика завчасного розміщення спецтехніки на вулично-дорожній мережі позитивно зарекомендувала себе упродовж останніх 2-х років, адже дозволяє у разі виникнення ожеледі чи опадів у вигляді снігу негайно розпочати обробку доріг столиці.

Фахівці корпорації відслідковують зміни погодних умов за допомогою метеостанцій. У разі погіршення погодних умов снігоприбиральна техніка негайно розпочинає обробку дорожнього покриття.