Київському інвестагентству додадуть 15 млн грн

Київському інвестагентству додадуть 15 млн грн

Бюджетна комісія Київради вирішила збільшити статутний капітал комунального підприємства «Київське інвестиційне агентство» на 15 млн гривень, що, на думку депутатів, має допомогти йому залучити у місто інвестицій на 4 млрд гривень.

Про це говориться у проекті відповідного рішення Київської міської Ради, яке постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку схвалила на своєму засіданні.

- Фінансування збільшить вартість підприємства шляхом покращення якості, кількості та вартості активів, що втілені у вигляді підготовлених до проведення інвестиційних конкурсів передконкурсних пропозицій для створення об’єктів туристичної, спортивної, рекреаційної, освітньої, медичної, житлової інфраструктури міста, - говориться у проекті рішення Київради, озвученому членам Бюджетної комісії.

Згідно документу, нова якість передконкурсних пропозицій не тільки підвищить їх вартість, але й розширить коло потенційних інвесторів, що сприятиме залученню в місто Київ насамперед іноземних інвестицій.

- Продаж нової якості передконкурсних пропозицій, профінансованих за рахунок внеску до статутного капіталу, сприятиме створенню в місті нових об’єктів інфраструктури загальною вартістю більше 4 млрд гривень, - стверджується у документі.

Члени постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку підтримали рішення про збільшення статутного капіталу Інвестагентства.

КП «Київське інвестиційне агентство» підпорядковане Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

За даними Офіційного порталу КМДА, у 2014-2017 роках Агентство залучило до міста інвестиції в обсязі понад 2 млрд грн. Було підписано 26 інвестиційних угод, у більшості яких приватний інвестор взяв на себе бюджетні витрати щодо створення інфраструктурних об’єктів столиці.

Нагадаємо, Німеччина готова більше інвестувати в інфраструктуру, науку і технології Києва.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.