Станція метро «Виставковий центр» може отримати новий вихід

Станція метро «Виставковий центр» може отримати новий вихід

До 2020 року в столиці може статися апгрейд станції метро «Виставковий центр». Про це повідомив депутат Київради Олександр Пабат.

Згідно з його даними, Департамент транспортної інфраструктури КМДА зазначає про можливість забезпити до 2020 року додатковий вихід зі станції метро «Виставковий Центр» з примиканням до існуючого підземного переходу через проспект Академіка Глушкова. Цим самим задовольнивши побажання адміністрації національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ).

- Кошторису будівництва нового виходу ще немає, але посилаючись на попередню оцінку експертів, Департамент транспортної інфраструктури озвучує суму в 60-65 млн грн, де 6,5 млн - проектні роботи, -пояснив пан Олександр.

Необхідність добудови адміністрація Експоцентру пояснює зростанням уваги публіки. 2015 року ВДНГ відвідало понад 500 тисяч людей, а цього року - близько 2,5 млн. Територія комплексу за останні роки була активно залучена до масових заходів та фестивалів, які проводяться на його території.

До слова, проект станції «Виставковий центр», побудованої в 2012 році, спочатку передбачав примикання виходу зі станції метрополітену до переходу через проспект Академіка Глушкова, але не був реалізований через перешкоди у вигляді інженерних мереж і недостатнього фінансування.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.