Німеччина більше інвестує в інфраструктуру, науку і технології Києва

Німеччина більше інвестує в інфраструктуру, науку і технології Києва

Міністерство транспорту Німеччини підтримує збільшення інвестицій у інфраструктуру столиці, а Уряд Федеральної землі Баварія зацікавлений у співпраці з Києвом у сфері технологій, науки та освіти.

Про це йшлося під час дискусії «Зовнішньоекономічний портал Баварія – Україна», яка відбулась у німецькому місті Пассау, і у якій взяв участь мер Києва Віталій Кличко, повідомляє офіційний портал КМДА.

-Сьогодні понад 180 підприємств Баварії мають в Україні свої представництва, центральні офіси яких працюють у Києві, а також є співвласниками українських компаній.

Баварські інвестори, зокрема такі відомі підприємства, як Deutz-Fahr, Knauf, Hipp, Leoni, Walter Bau AG, BMW, MAN, AUDI продовжують активно працювати на нашому ринку. Також нещодавно у Києві відкрили офіційне представництво федеральної землі Баварія в Україні, - нагадав Віталій Кличко.

За словами мера, це було зроблено саме для інтенсифікації співпраці та залучення ще більше німецьких інвестицій в економіку Києва та України.

За інформацією сайту, разом із мером Києва в обговоренні перспектив співпраці взяли участь міністр транспорту та інфраструктури Німеччини Андреас Шоєр та прем’єр-міністр Баварії Маркус Зьодер. Також на заході були присутні понад 500 представників баварського бізнесу, медіа, громадських діячів.

Міністр транспорту та інфраструктури Німеччини Андреас Шоєр зазначив, що у міністерства склалася з Києвом тісна співпраця.

-Ми задоволені і збираємося її зробити ще більш інтенсивною. Йдеться, зокрема, про розвиток інфраструктури міста…Безумовно, для цього потрібні інвестиції, і ми готові співпрацювати. Загалом же за часи української незалежності Німеччина інвестувала понад 6,6 мільярдів євро в українську економіку, – нагадав Шоєр.

-Якщо все успішно буде в Києві, так само успішно буде і в усій Україні. Ми зацікавлені в стабільності, в економічних реформах, в подоланні корупції в Україні. Особливу увагу приділяємо сьогодні співпраці в сфері технологій, науки і освіти, – зазначив Прем’єр-міністр Баварії Маркус Зьодер.

-Наша співпраця має бути справді взаємовигідною. У Києві ми створюємо всі умови,.. щоб іноземні, в тому числі і баварські інвестори, бізнесмени почувалися комфортно, вели свої справи з вигодою, створюючи робочі місця та сплачуючи податки, – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що Україна продовжує реформи, а Київ є надійним партнером, який готовий всіляко сприяти роботі іноземних інвесторів.

Нагадаємо, 8 столичних підприємств поїхали до Шанхаю на Китайську міжнародну імпортну виставку.

 Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.