До київської електрички добудують ліфт

До київської електрички добудують ліфт

Фотофакт: на станції міської кільцевої електрички «Вишгородська» таки поновилися роботи по добудові нових підходів. Як повідомляла «Вечірка», більше року тому тут "Київпастранс" та КМДА почали втілювати проект з облаштування сучасних підходів до платформи, яка знаходиться на високому насипу. Обіцяли виконати роботи до нового, 2018,  року.

Але, після бетонування, будівництво зупинилося, і минулу зиму, в снігах й багнюці, пасажири прокладали собі дорогу на гору до станції, долаючи перепони з покинутої арматури й шматків бетону. «Вечірка» звертала увагу на цю проблему, адже станція дійсно користується популярністю у містян. Кияни також подавали петицію щодо необхідності завершення робіт, акцентувавши увагу на небезпечності недобудованого об'єкту, який між іншим дуже потрібен містянам.

Нині вже з’явилися конструкції для ліфту, інші ознаки того, що сучасний проект буде таки втілено. Адже за проектом, тут буде не просто споруда з категорії транспортних, що, зазвичай, не відрізняються особливим комфортом та елементами для рекреації, а невелика зручна локація для відпочинку.

Роботи ще багато: тут йде спорудження ліфтової шахти, основні конструкції якої вже зварені з металу, облицювання й асфальтування пандусів, що ведуть до ліфту, сходів, встановлення освітлення, озеленення й організація простору для відпочинку.

Після реконструкції, яка, сподіваємося, скоро завершиться, все буде виглядати так: