7 вистав, які варто подивитися на тижні в столиці

7 вистав, які варто подивитися на тижні в столиці

Шанувальникам театру покажуть вистави на будь-який смак. 


Вечір бентежний

AKTERSTVO theatre за сприяння театру "Сузір'я" представляє прем'єру вистави "Бентежний вибір". Режисер –Люся Пономаренко.
Ваш вибір – важливий. У цій історії від нього справді буде залежати все. 
Мир, Свобода, Рівність – такі нетривкі поняття, коли доводиться обирати майбутнє. Але вибори у цій виставі проходитимуть найдемократичнішим чином, запевняємо! Запрошуємо до божевільного театру, де лише від глядачів буде залежати кінцівка вистави.
Вистава у жанрі «соціальний фарс», дослідження на тему вибору та виборів, де майбутнє непередбачуване та передбачуване водночас. Де немає однозначних лиходіїв, а найбільше зло – це необізнаність та бездіяльність.

Коли: 12 листопада о 19.30
Де: театр Сузір'я, Ярославів Вал 14б
Квитки: 200 грн.


Вечір пристрасний

Вистава «Я - Жанна д'Арк» (за п'єсою видатного болгарського драматурга і письменника Стефана Цанева «Друга смерть Жанни д'Арк») - альтернативна й несподівана версія всесвітньо відомої історії, що постійно балансує між комедією й трагедією. Захоплююча й відверта розповідь про сучасність, королів і героїв, владу, життя, смерть і воскресіння. Про те, що вибір є завжди і те, що далеко не кожне прийняте рішення є правильним.  Ви, звичайно, побачите Жанну, але не обов’язково д’Арк. Напередодні страти вона зустрінеться зі своїм Катом, а ще з дивним Незнайомцем, що називає себе Богом. Ці троє непогано й досить весело проведуть час, аби в фіналі когось із них все-таки відправити на вогнище. 
Чи, дійсно, це буде Жанна д’Арк? 

Коли: 14 листопада о 19.30 
Де: "Мала опера", вул. Дегтярівська, 5
Квитки: 100-250 грн.


Вечір дикий

Фіналіст театрального конкурсу Taking the Stage 2017 - дуже радикальна чорна комедія «Кицюня» за п’єсою Мартіна Макдони «Лейтенант з острова Інішмор». 
Від режисера «Афродизіаку», «Вій 2.0.» і «Віталіка» - Максима Голенка
Від автора «Залягти на дно в Брюгге», «Сім психопатів» і «Три білборди на межі Еббінга, Міссурі» - Мартіна Макдони
Від 15 найсміливіших акторів з 10 театрів Києва
Патрик - жорстокий і безжалісний вбивця, що тримає у страху всю Ірландію. Він не знає ні пощади, ні сентиментів. Як ураган він мчиться по країні, змітаючи все і всіх на своєму шляху. І є лише одна істота у цілому світі до якої Патрик має справжні почуття. Але з нею стається біда, і під приціл месника-м’ясника потрапляє цілий острів.
Вистава йде у живому музичному супроводі від гурту "Red Alice".
21 +, не рекомендована до перегляду людям з хиткою психікою, глибоко вагітним жінкам і любителям котиків. Містить сцени насилля, жорстокості, нецензурну лексику.

Коли: 15 листопада о 20.00
Де: Сцена 6,  Васильківська,1
Квитки: 150 - 500 грн


Вечір документальний

З 15 по 24 листопада в Києві на майданчику PostPlayТеатре відбудуться гастролі московського опозиційного Театр.doc. Цей фестиваль пам'яті присвячений засновникам театру, драматургу Єлєні Грєміній та режисеру Міхаілу Угарову. 
"Час18" (Суд, якого не було ) - одна з визначних вистав Театр.doc, що відкрила цілу серію вистав «всупереч», їх ще називають «політичними». Для театру це був проект, коли він відмовився від своєї нуль-позиції і відкрито став на бік матері Сергія Магнітського, який помер у російській в'язниці 16 листопада 2009 року. Після цього Театр.doc і його громадянська позиція стали нероздільними.
Арешт і смерть Магнітського пов'язують з тим, що він викрив корупційні схеми з повернення податків, організовані російськими чиновниками й силовиками і використовувалися для масштабного розкрадання бюджетних коштів. Магнітський помирав одну годину 18 хвилин, «зафіксований» - прив'язаний до тюремної ліжку. Йому ніхто не допоміг.

Коли: 16 листопада о 20:00
Де: PostPlayТеатр, вул. Нижньоюрківська, 31 
Квитки: 300 грн., у день вистави 350 грн.


Вечір філософський: прем'єра

В основі вистави «Деміург» – інсценізація Олега Ліпцина за творами «Санаторія під Клепсидрою», «Цинамонові крамниці» та низки новел. Це своєрідні мандри героя – Юзефа у світ дитинства. У своїх творах Шульц постійно керує часом. Таким чином, герой не лише поринає в минуле, але й фантазією автора повертає до життя померлого батька, дорогих йому людей, що існують в спогадах. Ці спогади сповнені щему за повнотою, різнобарв’ям дитинства і певною містичною атмосферою. Пошук ідеального світу, взаєморозуміння, доброти і Сенсу Буття у найвищому його прояві – ці теми були і лишаються наскрізними для багатьох класиків літератури. Для Бруно Шульца вони стали домінуючими.
Режисером-постановником вистави став знаний американський та український театральний режисер, актор, дослідник театру, викладач, лауреат численних мистецьких премій, кандидат мистецтвознавста Олег Ліпцин.

Коли: 16 та 18 листопада о 19.00
Де: Театр Франка, площа Івана Франка, 3
Квитки: 50-200 грн.


Вечір балетний

Балет «Снігова Королева» поставлений за мотивами однойменної казки Ганса Крістіана Андерсена, але музична складова дещо несподівана. Основа вистави – музика Петра Чайковського, а також твори Анатолія Лядова, Антона Рубінштейна, Едварда Гріга, Жюля Массне. Крім того, були використані фрагменти двох симфоній Чайковського – 6-ї та «Манфред». «Снігова королева» доречна ближче до сезону, тому напередодні зимової пори в опері вирішили побалувати глядачів цим балетом, який давно вже не показували.

Коли: 16 листопада о 19.00
Де: Національна опера України, вул. Володимирська, 50
Квитки: 50-600 грн.


Вечір загадковий

В основі вистави «Загадкове нічне вбивство собаки» Саймона Стівенса (реж. Кирило Кашліков)  -  світовий бестселер Марка Хеддона. Перед Крістофером лежить мертвий сусідський собака. На годиннику – сім хвилин на першу ночі, і хлопчик – головний підозрюваний. Крістофер вирішує знайти вбивцю собаки, не припускаючи, що це розслідування закине його у саме пекло складних та непередбачуваних відносин дорослих і змусить зробити неможливе – змінити звичний хід життя. Історія, в якій детектив переплітається із драмою та комедією.

Коли: 17 листопада о 19:00 
Де: Театр імені Лесі Українки, вул. Богдана Хмельницького, 5
Квитки: 30–300 грн

БОНУС


Вечір з Риммою Зюбіною

В рамках проекту "ВЕСНа" відбудеться зустріч з відомою акторкою, актрисою Молодого театру.
Проект спрямований на розвиток українського театру, популяризацію вітчизняних театральних діячів, задля комунікації і взаємозв`язку між ними. На кожній зустрічі піднімаються і обговорюються проблемні питання у сфері театрального мистецтва. Аудиторія, що присутня на зустрічі, може поставити запитання гостю і таким чином взяти активну участь у даному заході, який є дуже важливим для театру в цілому.

Коли: 12 листопада о 19:00
Де: Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, вул. Лаврська, 9, корп. 26
Вхід вільний


Вечір віртуальний

Проект під назвою Віртуальний Театр (ВТ) оголошує пошук ризикових, впевнених в собі особистостей, акторів,  які готові бути головними героями проекту. Інтерактивність і імпровізація, влогерські навички (потрібно не соромитися знімати самого себе на відео), акторська майстерність - це все, що потрібно для участі в проекті.
На презентації ви зможете познайомиться з новим театральним рухом, а в подальшому стати його учасником. На зустрічі буде присутня італійська актриса, яка вже перебуває в проекті.
Куратором цього театрального марафону є Тетяна Ого: режисер, поет і організатор сучасного театру, де немає четвертої стіни. І стін як таких немає, оскільки всі дії відбуватимуться в режимі відео і чатів.
У програмі вечора: презентація проекту, знайомство з Тетяною Ого і її творчістю; спеціальна гостя з Італії, музика від діджея Mélla

Коли: 14 листопада о 19.00
Де: кафе "Дом", вул. Сагайдачного 10/5а,
Вхід вільний