На Троєщині до кінця місяця облаштують три великих сквери

На Троєщині до кінця місяця облаштують три великих сквери

Як пообіцяв голова Деснянської РДА Геннадій Заболотний, облаштування скверів на території Деснянського району має бути завершено до кінця листопада. Сквери облаштовуються за дорученням мера Віталія Кличка та за сприяння депутатів Київради Володимира Шарія, Ігоря Опадчого та Юрія Зубка.

В ході капітального ремонту у всіх скверах буде викладено пішохідні доріжки з ФЕМу, відреставровано та створено нові газони, посаджено дерева та кущі, встановлено лави для відпочинку та урни. Про це повідомила прес-служба райадміністрації.

Загальна площа скверів: по вулиці Цвєтаєвої, 16, 16-Б, 16-В – 3430 кв.м.; по проспекту Маяковського, 20-22 – 300 кв.м.; по вулиці Жукова, 27/31 – 643,68 кв.м.

Голова Деснянської РДА перевірив, як проходить облаштування скверів на території Деснянського району. Очільник району зосередив увагу представників підрядної організації та директора КП УЗН Деснянського району Євгена Карпа на пришвидшенні темпів виконання робіт на території майбутніх зелених зон.

За інформацією представників підрядної організації, у неділю вони завершать першу частину парку по вул. Цвєтаєвої, 16-16-Б-16-В та перейдуть до іншої частини скверу (навпроти житлового будинку по вул. Бальзака, 82). Також на території зеленої зони по просп. Маяковського, 20-22 роботи вийшли на фінішну пряму, а по вул. Жукова, 27-31 на наступному тижні встановлюватимуть лави.

-Попри деякі затримки, наразі будівельники надолужують втрачений час. Облаштування скверів на території Деснянського району має бути завершено до кінця листопада, – зазначив Геннадій Заболотний.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.