У Києві викрито злочинну групу паркувальників

У Києві викрито злочинну групу паркувальників

Як повідомляє прес-служба КМДА, у столиці викрили злочинну групу з працівників комунального підприємства «Київтранспарксервіс».

Учасників організованої злочинної групи у складі 4 посадових осіб КП «Київтранспарксервіс» затримано під час отримання частини неправомірної вигоди за оформлення документів на право користування одним з паркувальних майданчиків. У ході оперативних дій виявлено системність скоєння злочинів. Зловмисники організували схему вимагання та отримання від підприємців неправомірної вигоди за оформлення документації та укладання договорів на розміщення у Києві паркувальних майданчиків.

Наразі всіх учасників організованої злочинної групи затримано в порядку ст. 208 КПК України та вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 28, ч.3 ст. 368 КК України.

Факт викрито під процесуальним керівництвом прокуратури  Києва працівниками управління захисту економіки у місті Києві Департаменту захисту економіки НП України спільно зі співробітниками Управління з питань запобігання та виявлення корупції КМДА. В межах кримінального провадження здійснено документування факту вимагання та отримання незаконного грошового винагородження групою посадових осіб КП «Київтранспарксервіс». Тривають слідчі дії.

Титульне фото: "Сегодня"

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.