Навігатор на 12-те листопада: куди піти в Києві

Навігатор на 12-те листопада: куди піти в Києві

Вечір з особливим змістом: Римма Зюбіна у проекті "ВЕСНа"

В рамках проекту "ВЕСНа" відбудеться зустріч з відомою акторкою, актрисою Молодого театру Риммою Зюбіною. Проект спрямований на розвиток українського театру, р е к л а м у вітчизняних театральних діячів, задля комунікації і взаємозв`язку між ними. На кожній зустрічі піднімаються і обговорюються проблемні питання у сфері театрального мистецтва. Аудиторія, що присутня на зустрічі, може поставити запитання гостю і таким чином прийняти активну участь у даному заході, який є дуже важливим для театру в цілому.

Коли: о 19:00

Де: Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, вул. Лаврська, 9, корп. 26

Вечір в кіно: «Бути Астрід Ліндгрен»

12 листопада у Сінема Сіті відбудеться прем'єра фільму «Бути Астрід Ліндгрен»  до дня народження письменниці. Історія життя, творчості і кохання Астрід Ліндгрен – авторки улюблених дитячих книг «Малюк і Карлсон», «Пеппі Довгапанчоха», «Роня, дочка розбійника» та багатьох інших.

Коли: початок вечірки о 19:20, початок сеансу о 20:00

Де: Сінема Сіті, вул. Антоновича, 176

Вартість: від 110 грн.

Вечір з особливим змістом: Свобода слова в умовах глобальної політичної турбулентності

Свободу слова намагаються першою обмежити диктатори в 21 сторіччі. Вони знають, як просто потім буде позбавити громадян інших прав. Коли здавалося, що інтернет забезпечив людям абсолютну свободу обміну думками, історія зробила оберт — нам знову доведеться за це воювати.  12 листопада у #mOre поговоримо про свободу слова як спосіб збудувати краще суспільство завтра і захищати ваші права сьогодні, про важливість вільного висловлювання в епоху #metoo.

Коли: о 19:00

Де: mOre, вул. Велика Васильківська, 100

Вхід вільний. Реєстрація https://goo.gl/KDrgWo

Вечір розповідей про мандри: навколо світа за 79 днів

Пам'ятаєте роман «Навколо світу за 80 днів»? КПІшник Назар Коваленко (Nazar Kovalenko) упорався за 79 днів відвідавши 40 країн та 52 міста. Сьогодні  окрім своїх вражень він розповість про те, як планувалася ця подорож, як купляти квитки і винаймати житло заощаджуючи. А от чи їхати в навколосвітню подорож чи обмежитися відвідуванням лекції вирішувати вам.
Коли: о 20:00
Де: в залі культурно-освітнього центру Бібліотеки КПІ (1 поверх)

Вхід вільний

Вечір мистецький:  «Про все» Андрія Зелинського


У галереї  Худграф  демонструють гіфки і все-все-все Андрія Зелинського . Він свідомо прагне дратувати, епатувати, зачіпати - пробуджувати до роботи мізки, ваші і наші, глядачів. І слухачів теж - бо Андрій Зелінський ще прочитає в Х.Л.А.М., в рамках виставки, культурологічні, в загальному сенсі, лекції. Відоме гасло схильного до плакатності Андрія Зелинського - «Artist not terrorist». Кому можна поставити там , де вважаєте за потрібне, за принципом «стратити не можна помилувати». Зелинський не ставить кому, щоб глядачі зробили це самі. В експозиції - живопис, плакати, об'єкти, відео останніх років.

Коли: з 19:00

Де: Арт галерея ХудГраф, вул. Межигірська 23/22,

Вхід вільний.