Найкращі представники котячих з'їхалися до Києва з усього світу

Найкращі представники котячих з'їхалися до Києва з усього світу

Цими вихідними у МВЦ на Броварському проспекті проходить виставка котів. Перси, мейн-куни, сфінкси, американські короткошерсті змагалися на кошачому подіумі. Експерти оцінювали чотирилапих за стандартами породи. А саме: довжина хвоста, розмір голови та вух, колір очей.

- Сьогодні на виставці представлені, мабуть, всі породи, які є в Україні. З Швейцарії приїхали японські бобтейли, тобто навіть ті породи, які лише починають свій селекційний шлях в Україні.  Але найбільше тут персів, - розповідає віце-президент Міжнародної Асоціації Любителів Кішок Ольга Владленівна Ракітних.

А от на запитання, яка порода котів наймодніша зараз в Україні, Ольга Владленівна не може відповісти. І зауважує, що свого кота потрібно зустріти.

А цей рудий перс, який посів шосте місце, прилетів з господарем з сонячної Іспанії.

Тетяна, власниця розплідника мейн-кунів, розповідає, що породу цих котів обирають родини, які не можуть визначитися, кого заводити – кота чи собаку.

- Мейн-куни – порода котів для сім’ї, дітей. Вони дають лапу, «розмовляють», і навіть, можуть приносити тапки. Вони мають такий погляд, що здається, це людина в обличчі тварини, - розповідає пані Тетяна про своїх улюбленців.

Мейн-куни, напевне, найбільші представники котячих. Вага дорослого сягає 12 кг.

Де: МВЦ, Броварський проспект, 15.

Скільки: 100 грн для дорослих, для дітей та пенсіонерів – 50 грн.