Парки Києва охоронятиме поліція через нашестя вандалів

Парки Києва охоронятиме поліція через нашестя вандалів

КП УЗН Дніпровського району повідомило, що вандали зруйнували зелені насадження й викрали кущі, які нещодавно були висаджені.

-І знову ми з постом відчаю, - пишуть зеленбудівці. - Сьогодні вночі охороною парку «Перемога» було затримано викрадача кущів. Невже нічого людського немає в осіб, котрі здійснюють такі злочини?! Невже настільки їх переповнює жадібність, що потрібно нищити красу парків та не поважати людську працю?!

Дніпровські зеленбудівці повідомили також, що від сьогодні патрулювання буде відбуватись охоронником парку разом з поліцією, для того, щоб покарати таких осіб.
-Просимо кожного небайдужого, хто побачить подібну ситуацію, телефонувати до поліції. Давайте разом збережемо зелену окрасу нашого міста!, - закликали у зеленбуді Дніпровського району столиці.

Нагадаємо, що останнім часом нашестя вандалів на сквери й парки столиці відбувається регулярно.  Скарги надходять від Дарницького лісництва, від Подільського, Святошинського КП УЗН.  Як повідомляла «Вечірка» днями невідомі знесли сосни на ділянці між Броварським проспектом та вулицею Кіото. До того на Виноградарі вкрали десятки кущів ялівцю у скверах.

Титульне фото: funtime.kiev.ua