Автобус-привид поліції вирушив дорогами України

Автобус-привид поліції вирушив дорогами України

Національна поліція сьогодні презентувала креативний проект – "Некерований автобус" в пошуках найкращого водія. 

Запуск "автобуса-привида" є другим етапом соціального проекту "Керуй", що стартував минулого року. Він був запущений Національною поліцію та Консультативною місією Європейського союзу.

Таким чином правоохоронці нагадують пішоходам та водіям про важливість дотримуватися Правил дорожнього руху. Автобус спеціально обладнаний таким чином, аби складалося враження, ніби за кермом нікого немає.

- На жаль, з початку року на дорогах нашої країни сталося більше 122 тисяч дорожньо-транспортних пригод. Майже 20 тисяч – з постраждалими. І хоча у порівнянні з минулим роком кількість ДТП зменшилася на 10 %, ця проблема залишається пріоритетною для поліції превенції. Адже ми говоримо про життя та здоров’я людей, – сказав керівник Патрульної поліції України Олександр Фацевич.

Всього від початку року поліція виявила більше 800 тисяч фактів перевищення встановлених обмежень швидкості руху, додає Фацевич. Крім того, поліція виявила 94,5 тисячі фактів керування транспортом у стані сп’яніння.

- Цей автобус подорожуватиме містами країни для того, щоб показати, що іноді водії бувають безвідповідальними. Якщо людина сіла за кермо або просто йде вздовж дороги, вона має думати про наслідки її дій. Ми вважаємо, що покарання, як то штрафи, мають бути останнім важелем впливу на водія, - додав він. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.