Талановиті діти-переселенці отримають стипендії

Талановиті діти-переселенці отримають стипендії

Як повідомили в фейсбуку, організація "Луганське земляцтво" (м. Київ) заснувала для талановитих дітей-переселенців три стипендії. Впродовж півроку організація щомісячно виплачуватиме стипендіатам по півтори тисячі гривен. Дві стипендії вже знайшли своїх хазяїв.

Дванадцятого вересня в місті Києві під час святкування в парку "Нивки" Дня міста Луганська Вадим Горан, глава Земляцтва, вручив стипендію Олексію Дзвонику, жителеві Луганська. Він учасник народного ансамблю танцю під назвою "Барвінок". Впродовж року Олексій встиг взяти участь в міжнародному конкурсі і стати володарем Гран-прі. Крім того, він був лауреатом п'яти міжнародних фестивалів.

Другу стипендію вручили ще одному жителеві Луганська - спортсменові Олександру Горшковозову. На чемпіонаті світу по водних видах спорту Олександр завоював срібло. З дванадцятого вересня впродовж 6 місяців Олександр і Олексій отримуватимуть від МОО "Луганське земляцтво" по півтори тисячі гривен. Досягнення цих юнаків є прикладом для наслідування, сказав Вадим Горан.

Третя стипендія буде вручена в області освіти і науки. Щоб визначити третього стипендіата, організація звернулася до переселенців з проханням повідомити про талановитих дітей (школярах або студентах, які займаються наукою). Усі пропозиції розглядатиме конкурсна комісія, яка і вибере переможця.