Топ-3 найкращих парків для осінніх пробіжок у Києві

Топ-3 найкращих парків для осінніх пробіжок у Києві

Біг є одиним з найкращих кардіо навантажень, для підтримки м’язів у тонусі. А осінь — чудовий сезон для бігу. Якщо утеплитися і дотримуватися правил тренувань у холодну пору, то можна продовжувати насолоджуватися спортом просто неба… 

Тож «Вечірка» пропонує 3 місця,  пробіжки якими додадуть вам не лише для здоров’я, а й насолоду.

Чарівне місце - Ботанічний сад

Одним з найулюбленіших місць відпочинку киян та гостей столиці є затишний ботанічний сад імені М. М. Гришка. Тут гарно у будь-яку пору року.

Для спортсменів ботсад Гришка - одне з найкращих місць для бігу в Києві. Тим більше, що тут можна «мандрувати» по регіонах Євразії: хвойні та листяні ліси, березовий гай, букові і липово-кленові алеї і навіть корейський садок.

Окрім цього - чудовий рельєф з різноманітними гірками та мальовничі краєвиди з дніпровських схилів -  отже не дивно, що ботанічний сад став улюбленим місцем  столичних бігунів.

Озеро Тельбін

Сучасна бігова доріжка з гумовим покриттям створена навколо озера Тельбін. Її протяжність майже 2 кілометри і це найдовша доріжка зі спеціальним покриттям у столиці. Родзинкою цього маршруту є те, що він пролягає довкола води…

Труханів острів

Фактично щотижня на Трухановому острові влаштовують runday – забіг на 5 км з фіксацією часу.  Стартують на початку Труханівської вулиці з боку Паркового мосту. Вся траса проходить по асфальту, але також можна бігти по грунтовому узбіччі. Рельєф плаский, без набору висоти. Фініш знаходиться у місці старту.

Нагадаємо, на Дарниці клумби засадили капустою

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!