В Охматдиті встановили справжні світлофори для навчання дітей

В Охматдиті встановили справжні світлофори для навчання дітей

На дитячому майданчику на території дитячої лікарні Охматдит​ встановлено комплекс зі світлофорів та дорожніх знаків для навчання маленьких пацієнтів правилам дорожнього руху.

Як повідомили в КП «Центр організації дорожнього руху», вони виконали  роботи за зверненням громадської організації «Маленьке серце з мистецтвом» Small Heart with Art.

- Ця громадська організація реалізує проект Школа Супергероїв​ для маленьких пацієнтів «Охматдит», – зазначив директор Центру руху Віктор Черній. – Ми разом розпланували та обладнали світлофорами та дорожніми знаками територію для вивчення правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі.

Ми змонтували два світлофори – «транспортний» та «пішохідний», а також дорожні знаки – «пішохідний перехід», «головна дорога», «надати дорогу». Враховуючи, що серед пацієнтів – діти з обмеженими можливостями, світлофорні об'єкти обладнані пристроєм звукового оповіщення.

Увага у лікарні «Охматдит» до питань безпеки дорожнього руху невипадкова – адже чимало маленьких пацієнтів опинилися тут саме через ДТП. У 2016 році у травматологічному пункті лікарні було 335 маленьких пацієнтів, які потрапили у ДТП, та лікувалися 353 дитини після нещасних випадків, серед яких 222 – віком до 14 років. 2017 року статистика також невтішна: 272 ДТП та нещасних випадки, медична допомога надана 285 діткам, з них 191 – дитина віком до 14 років.