5 найжадібніших роботодавців серед торгових мереж Києва

5 найжадібніших роботодавців серед торгових мереж Києва

5 великих торгівельних мереж-рітейлерів, які працюють також і у столиці, офіціально виплачують своїм працівникам мінімальну заробітну плату, яка не перевищує 4 тис. гривень на місяць, при середній зарплатні у цій галузі, що становить 9,5 тис. гривень.

Про це повідомляє сайт Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (ДФС) України.

- За результатами проведеного аналізу серед рітейлерів, які обслуговуються в Офісі великих платників, ми виявили таких, що виплачують мінімальну заробітну плату у розмірі 3-4 тис. грн на місяць, - говориться у повідомленні.

За інформацією ДФС, відомство проводить перевірки компаній задля виявлення нелегально працевлаштованих співробітників та виплат заробітної плати у конвертах.

При цьому сфера продовольчого рітейлу – одна з тих, що нині активно розвиваються, і середня заробітна плата там складає  9,5 тис. гривень. Однак, за даними фіскальної служби, деякі великі торгівельні мережі, у яких працює до 5 тисяч співробітників, вказують у своїх звітах мінімальні показники заробітної плати. 

Лідерами рейтингу найжадібніших роботодавців за версією Офісу великих платників податків є п’ять компаній.

Перше місце із найнижчим рівнем зарплат у галузі займає ТОВ «ЕКО», що володіє мережею супермаркетів «Еко», де працює загалом до 4,9 тисяч співробітників. Вони отримують у середньому по 3,6 тис. грн на місяць.

Друге місце у «рейтингу» займає ДП «РІТЕЙЛ ЦЕНТР», що володіє мережею супермаркетів «ФУРШЕТ». Загальна кількість співробітників компанії складає  2,1 тис. працівників, які отримують у середньому по 3,7 тис. грн на місяць.

На третій позиції ТОВ «ОМЕГА» із мережею супермаркетів «Варус», де працюють близько 5 тисяч співробітників, і де рівень зарплат становить 4,071 тис. гривень на місяць.

На четвертому місці ПП «Таврія плюс» - інтернет-супермаркет «Таврія В» (у Києві  - Космос) , що спеціалізується на доставці продуктів харчування додому. Кількість працівників компанії становить 1,7 тисяч осіб, які отримують у середньому по 4,081 тис. гривень на місяць.

І замикає список ТОВ «ФУДКОМ» із мережею супермаркетів «Велика кишеня». У компанії працюють  0,7 тисяч співробітників, які отримують в середньому по 4,4 тис. гривень на місяць.

Нагадаємо, «Ашан» іде з Троєщини.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.