Київпастранс обігнав метро: кияни стежать за наземним транспортом

Київпастранс обігнав метро: кияни стежать за наземним транспортом

Наразі працівники Київпастрансу встановили по місту 96 інформаційних табло. Вони призначені для відстежування маршруту наземного громадського транспорту.

Надалі їх стане більше, розповіла прес-секретар Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Ксенія Прізіглей. Варто додати, що тут доповідають про 97 екранів.

Окрім вуличних табло, також можна відстежити київські тролейбуси, трамваї та автобуси за допомогою мобільного застосунку Easyway. Він показує на екрані, де потрібний вам тролейбус (та решта) і скільки вам доведеться чекати.

Київпастранс у коментарі наголошує, що табло в Києві зазнають атак вандалів, тому епізодично вони можуть не працювати або працювати зі збоями. Перевізник наголошує, що всі табло КП встановило своїм коштом. 

Окрім того, в Києві встановили міські довідники на зручних табло. Фото зроблене на зупинці біля Володимирського собору

Варто додати, що наразі в місті встановлюють сучасні зупинкові комплекси. За планом їх 994, наразі вже встановили на Дорогожичах та Троєщині.

До слова, подібні таблички з інформацією про прибуття наступного потяга ще відсутні в Київському метрополітені. Офіційно підземка пояснює, що подібна модернізація потребує значних витрат, адже для цього потрібно щонайменше обладнати кожен потяг рухомого складу GPS-трекером. Саме тому наразі кияни можуть дізнатися лише, коли поїхав попередній поїзд, а не коли приїде наступний. Однак підземка планує все ж зробити подібний функціонал вже в наступному році.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.