Кличко у Гельсінкі розповів про ключову мету України

Кличко у Гельсінкі розповів про ключову мету України

Мер Києва Віталій Кличко відвідав 25-й з’їзд Європейської народної партії, який відбувається в столиці Фінляндії Гельсінкі. Про це повідомили в прес-службі мера.

Кличко представляє партію «УДАР», лідером якої є. «УДАР» з 2013-го року має статус спостерігача в Європейській народній партії.

 -Важливо сьогодні бути тут, разом з європейськими колегами, обговорювати ті спільні проблеми, які європейська спільнота може розв‘язати тільки консолідованими зусиллями, - відзначив Кличко в коментарі журналістам в кулуарах з‘їзду.

Мер Києва наголосив, що під час з’їзду політики обговорюють ключові виклики, які постали перед Європою. Питання безпеки, міграційної політики, загроз радикалізму. І разом напрацьовують шляхи їх вирішення.

- І я радий бути тут, з представниками європейських партій. Бо ключова мета України - стати частиною великої  європейської родини. Європейський напрямок розвитку є для нас пріоритетним, - відзначив Віталій Кличко.

У Гельсінкі також відбулися зустрічі Кличка з європейськими політиками. Зокрема, з президентом ЄНП Жозефом Долем,  депутатом Європарламенту Елмаром Броком та іншими. Поспілкувався Віталій Кличко і з екс-президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі.

Європейська народна партія - загальноєвропейська політична партія, заснована у 1976 році. ЄНП послідовно підтримує рух України до Європи та збереження санкцій проти Російської Федерації. Також ЄНП виступала за запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!