Навігатор на восьме листопада: куди піти у Києві

Навігатор на восьме листопада: куди піти у Києві

Вечір літературний: «Самосвітнe Сузір'я» Олексія Кужельного

Запрошуємо завітати на презентацію книги Народного артиста України та художнього керівника Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я» - Олексія Кужельного!

«Самосвітне Сузір’я» є віддзеркаленням театрального процесу, який відбувається в Україні протягом останніх десятиріч, у контексті світових мистецьких тенденцій.

Митець у цій книзі зібрав свої статті, публікації, освідчення в любові до своїх колег, письмові докази поваги до глибини роздумів і яскравості пошуків, свідчення спроб зрозуміти, визнати, подякувати серцем і душею.

Коли: з 16:00 - 17:30

Де: вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Вечір в кіно від «Могилянки»: Сила покликання

Священик - це не професія, це покликання. Він приносить себе у жертву для служіння Богу та іншим. Щоденно підтримувати в людях віру, жагу до життя, прощати їх та доносити до них сутність Слова Божого - не просте завдання. Для цього необхідно мати колосальну силу духу, віру у власні переконання, бути прикладом для всіх нужденних та завжди готовим допомогти тому, хто потребує цього. Тема священицького сану цікавила багатьох режисерів та письменників. Цього місяця ми переглянемо картини, що проникають в серце, зачіпають насущні теми та змушують глибоко осмислити побачене. Кіноклуб Могилянки запрошує вас у листопаді на підбірку «Сила покликання» - кіно про священиків, які змінили світ не тільки своїх прихожан, а й цілої країни.

Список фільмів:

8.11: «Леон Морен, священик». Ж.-П. Мельвіль. Франція. Італія. 1961. 130 хв.

15.11: «Вбити священика». А. Голланд. США. Франція. 1981. 117 хв.

22.11: «Голгофа». Дж. М. Макдонах. Ірландія. 2014. 100 хв.

Коли: з 19:00

Де: вул. Набережно-Хрещатицька, , 27 (1 пов., зала 13).

Вечір мистецький: «Будда. Той, хто пройшов світами сансари»

На виставці «Будда. Той, хто пройшов світами сансари» представлені яскраві ікони танка, неповторні скульптурні образи божеств, пам’ятки декоративно-ужиткового мистецтва з колекцій Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, Одеського музею західного і східного мистецтва та приватної колекції Ігоря Понамарчука. Виставка підготована спільно з відомою українською дослідницею-тибетологом Оленою Огнєвою.

Коли: з 17:00

Де: Музей Ханенків, вул. Терещенківська, 15-17.

Вечір дискусійний:  як українізувати українців

IV відкрите засідання Мандрівного дискусійного клубу «КИЇВСЬКЕ КОЛО» присвячується Дню української писемності та мови. В умовах гібридної війни проти ідентичності українців дещо провокативна назва зустрічі «ЯК НАМ УКРАЇНІЗУВАТИ УКРАЇНЦІВ» звучить більш, ніж актуально.

Коли: з 18:00

Де: Колонна зала КМДА, Хрещатик, 36.

Вхід вільний.

Вечір музичний: Шуберт, Верді та інші

Національний будинок органної та камерної музики України запрошує на вечір «МАРШІ, АДАЖІО, ТОКАТИ» у виконанні Народного артиста України Володимира Кошуби (орган). У програмі: Альбіноні, Шуберт, Верді, Відор, Петралі, В'єрн, Соуса.

Коли: з  19:30

Де: вул. Велика Васильківська, 77.

Вартість: 50.00- 350.00 грн.