У Києві шукають нову «маму» для цуценяти, якого викинули з 4 поверху

У Києві шукають нову «маму» для цуценяти, якого викинули з 4 поверху

У Києві шукають нову сім’ю для цуценяти, якого викинули з 4 поверху. Про це повідомляє свідок події Олена Гайдай на своїй сторінці у Facebook.

За словами мешканки Подолу, 3-місячного собаку викинула з вікна своєї квартири колишня господарка. Небайдужі сусіди відвезли тварину до ветеринарної клініки, де був зроблений огляд, УЗД і рентген. На щастя, лікар поставив позитивний діагноз: попри падіння з такої висоти, собака не має сильних травм, тільки забої.

Жителі будинку підтверджують, що до цього горе-господарка била цуценя. Але від поліції люди не дочекались жодної реакції…

- Кілька разів викликали поліцію: але вони не діють, перший раз вони сказали, мовляв, «вона ж його не вбила». Запитала, невже потрібно чекати, поки вона його вб'є і тільки тоді ви почнете діяти? Кліпали очима, не знали, що відповісти. Коли викликали вдруге - господиня просто не відкрила двері, – розповідає свідок.

Тепер милій тварині шукають нову «маму», песик заслуговує на щастя. Щоб забрати цуценя у свою сім’ю – звертайтесь у соцмережі до небайдужих мешканців, що врятували тварину.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.