Малому бізнесу допоможе консультативний офіс від Мінекономіки

Малому бізнесу допоможе консультативний офіс від Мінекономіки

Офіс розвитку малого та середнього бізнесу вирішило створити Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Наказ про це підписав Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економрозвитку і торгівлі Степан Кубів, повідомляє прес-служба відомства.

За інформацією прес-служби, Офіс розвитку МСП працюватиме як консультативно-дорадчий орган при Міністерстві, а згодом має стати державним органом, який надає підтримку підприємцям.

-Уряд визначив, що малий та середній бізнес є одним з наріжних каменів, які забезпечують економічне зростання України. Створення Офісу розвитку МСП - один з елементів урядової  програми підтримки малого підприємця. Офіс відіграватиме ключову роль у підвищенні внутрішньої та міжнародної конкурентоспроможності українських МСП та фізичних осіб-підприємців. Ми очікуємо на перші відчутні результати роботи Офісу для МСП вже у 2019 році, - зазначив Степан Кубів.

Координувати роботу Офісу буде заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, який відповідає за формування та реалізацію державної політики в сфері розвитку підприємництва - Максим Нефьодов. Фінансову підтримку Офісу надає Європейський Союз в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.

Завданням Офісу розвитку МСП є розробка програм підтримки малого та середнього бізнесу, зокрема, полегшення доступу до фінансування та розвиток інфраструктури підтримки МСП в регіонах.

Нині там працюють 9 досвідчених експертів, які будуть забезпечувати в Офісі діяльність двох відповідних  напрямів – сектору «Координації політики та інфраструктури підтримки МСП» та сектору «Популяризація підприємництва та програм підтримки МСП».

Нагадаємо, Майже 23 млрд податків сплатили до бюджету підприємці Києва.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.