У Лондоні похвалили туристичний Київ

У Лондоні похвалили туристичний Київ

Минулої ночі в Лондоні пройшла найпрестижніша премія в сфері туризму "International Tourism and Travel awards", на якій високо оцінили Київ. Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА. 

У номінації на краще інноваційне рішення в туризмі брало участь 6 проектів. Одним з них був мобільний додаток Kyiv city guide, розроблений Управлінням туризму та промоцій КМДА. Журі конкурсу високо оцінило даний проект, він увійшов в номінацію "Highly commended" (Висока оцінка).

Перше ж місце дісталося соціальному проекту в Африці від компанії Google.

Також у Лондоні пройшла міжнародна виставка "World Travel Market 2018", на якій були представлені три українських міста - Київ, Львів, Одеса.

За словами голови Управління туризму та промоцій КМДА Антона Тараненко, національний об’єднаний стенд та промоційна продукція були брендовані новим офіційним логотипом України - "Ukraine now UA".  

- Щиро вдячні всім нашим відвідувачам та новим партнерам. Trip Advisor, National Geographic, Ryan Air, Qatar Airways - ми будемо співпрацювати і матимемо новий проект, - зазначив Антон Тараненко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.