За незаконний алкоголь оштрафують на мільйон

За незаконний алкоголь оштрафують на мільйон

Нещодавно, у столиці в мережі роздрібної торгівлі алкоголем працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у м. Києві виявили партію пляшок, маркованих акцизними марками, які не видавались безпосередньо виробнику цієї продукції.

 Під час перевірки встановлено, що постачальником даного виду товару  є одне з підприємство-оптовик. За його адресою фіскали в оперативному режимі було здійснено виїзд. При обстеженні складів підтвердився  факт зберігання алкогольних напоїв, маркованих сумнівними марками акцизного податку.

11 162 пляшки із цієї партії вилучили працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів столичної фіскальної служби спільно з співробітниками оперативного управлінням ГУ ДФС у м. Києві. Орієнтована вартість продукції склала 550 тис. грн.

Відповідно до ст. 17 Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» за подібні правопорушення передбачено штраф у розмірі 200 відсотків від вартості наявної партії товару, але не менше 17 000 грн.

        Отже, сума штрафних (фінансових) санкцій, які будуть застосовані до порушника законодавства, орієнтовно складатиме понад 1 мільйон  гривень.