Майже 23 млрд податків сплатили підприємці Києва

Майже 23 млрд податків сплатили підприємці Києва

Надходження до бюджету міста Києва від податків і зборів, які сплачують зареєстровані у столиці суб’єкти підприємництва, за 9 місяців цього року склали 22,7 млрд. гривень. У порівнянні з відповідним періодом 2017-го року вони збільшились у 1,2 рази.

Про це, посилаючись на дані Головного управління ДФС у місті Києві, «Вечірньому Києву» повідомив в. о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Денис Пікалов.

За даними ДФС, збільшення доходів бюджету спостерігається на фоні загального збільшення кількості суб’єктів підприємницької діяльності, які зареєстровані як платники податків у Києві. Відповідно, загальна кількість суб’єктів підприємництва у столиці за 9 місяців цього року збільшилась на 12,7%, у порівнянні з відповідним періодом 2017-го року, і становить нині 739,4 тисяч.

При цьому кількість юридичних осіб, зареєстрованих у Києві, збільшилась на 5,8% і становить 256,9 тисяч, а кількість фізичних осіб-підприємців збільшилась на 16,7% і становить 482,5 тисяч осіб.

Згідно статистики податківців, загальна кількість суб’єктів підприємництва, які фактично сплачували податки у Києві, збільшилась на 13,4% і становить 432,7 тисяч. При цьому кількість юридичних осіб збільшилась на 6,3% і становить 87,7 тисяч, а кількість фізичних осіб-підприємців зросла на 15,3% і становила 345 тисяч осіб.

Нагадаємо, 10 млн грн від КМДА чекають підприємців малого та середнього бізнесу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.