Представників громад навчали у Києві залученню інвестицій

Представників громад навчали у Києві залученню інвестицій

У Києві пройшла дводенна інвестиційна конференція «Стратегічний розвиток та інвестиції», яка зібрала представників об’єднаних територіальних громад із 7 областей України. Понад 400 учасників навчалися успішному досвіду, яким ділилися громади, залучені до програми розвитку DOBRE, фінансованої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), а також представники бізнесу, інвестиційних фондів, посадовці центральних та регіональних органів влади.

-Програма DOBRE нещодавно оголосила про партнерство з новими громадами, і тепер їхня кількість зросла до 75-ти, -  відзначив Директор програми USAID DOBRE Беррі Рід, - Це – 9% від загальної кількості обʼєднаних громад України. Сьогодні всі наші партнери мають можливість неформально поспілкуватися та дізнатися від колег рецепти успіху. Для нових громад це лише початок співпраці з програмою DOBRE, і ми з нетерпінням чекаємо, аби разом допомогти їм стати успішнішими».

Під час конференції одним з важливих напрямків відзначили туризм, як суттєвий фактор інвестиційної привабливості для нещодавно створених об’єднаних територіальних громад.

-Для громад туризм – це унікальна можливість дати заробіток тим, хто зазвичай незайнятий у громаді, - зазначила спікер Конференції, консультантка з гендерного бюджетування NDI (Національний демократичний інститут, США) Олена Остапчук.

- Також необхідно проводити дослідження інтересів туристів, тобто важливий зворотній зв'язок туристів з громадою, - підкреслила вона.

Довідка. Програма DOBRE («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність») - це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ. Програма USAID DOBRE працює у 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Нагадаємо, 8 столичних підприємств поїхали до Шанхаю.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.