Біля Києва бракон'єри "засіли" на зимувальних ямах з рибою

Біля Києва бракон'єри "засіли" на зимувальних ямах з рибою

За чотири дні заборони на зимувальних ямах виявлено 19 порушень. Як відомо, з 1 листопада почала діяти заборона вилову риби на зимувальних ямах на всій території України. Про це повідомляє  Київський рибоохоронний патруль.

З першого по четверте листопада рибоохоронний патруль Київщини зафіксував 19 порушень на зимувальних ямах. Загальна сума нанесених збитків становить 26 520 грн.

Так, першого та третього листопада на Канівському водосховищі між столичними мостами Південний та Дарницький зафіксовано три порушення, а саме вилов риби на зимувальній ямі. Риби виловити громадяни не встигли, а отже збитків вдалося уникнути. Складено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Третього листопада на зимувальній ямі Київського водосховища задокументовано грубе порушення правил рибальства. Було затримано двох чоловіків, які нехтуючи заборонами незаконно виловили з човна 42 екз. риби судак, загальною вагою 10 кг. Середня вага однієї рибини становила близько 240 г. Своїми діями громадяни перевищили добову норму вилову на 2 кг кожний, виловивши по 21 екз. судачка. Загальна сума нанесених збитків становить 21 420 грн.