Олесь Маляревич пропонує мешканцям Русанівки самим побудувати паркінг

Олесь Маляревич пропонує мешканцям Русанівки самим побудувати паркінг

Як переконує депутат Київради Олесь Маляревич, Русанівці просто необхідний підземний паркінг. Адже мікрорайон задихається від автівок, покинутих у дворах.

-Стосовно ситуації з паркуванням автомобілів на старому занедбаному спортивному майданчику біля будинку ЖБК Русанівська набережна 18/1, - пише Олесь Маляревич у Фейсбук. - Вже сьогодні складається критична ситуація із паркуванням автомобілів на Русанівці. І цю проблему треба стратегічно вирішувати. Ціль - безпечне і зручне паркування автотранспорту не за рахунок зменшення спортивних майданчиків. І це можливо!

Пропоную, як пілотний проект, визначити територію Русанівської набережної 16, 18, 18/1. На місці існуючих гаражів запроектувати та побудувати сучасний функціональний паркінг, зверху створити публічний простір, існуючий спортивний майданчик відновити, вздовж проїзду біля існуючого спортивного майданчику створити паркувальні кармани, передбачити тротуар для руху пішоходів. В паркінгу передбачити місця для зберінання резини та велосипедів, мопедів, мотоциклів.

Паркінг побудувати шляхом створення ГБК (гаражно-будівельного кооперативу), засновники ГБК - власники гаражів, мешканці сусідніх будинків, будівництво по собівартості. Частину машиномісць продати за ринковою ціною, або залишити у власності ГБК та здавати в оренду. Це вже як збори ГБК вирішать.

Наведені фото - це умовний приклад. Розпочати треба із зустрічі. Якщо побачу підтримку даної ідеі, готовий виступити модератором до повної реалізації проекту!

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!