Київрада пройде курси заради киян: що зміниться

Київрада пройде курси заради киян: що зміниться

Працівники мерії адаптуються до європейських стандартів у 2019-2022 роках. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Вчора, 5 листопада, Київрада вирішила, як можна вдосконалити місцеве управління шляхом залучення кращих зарубіжних практик. Тепер працівники мерії вивчатимуть досвід аналогічних структур у світі, на прикладі європейських стандартів роботи. Мета таких змін – надати киянам більше можливостей безпосередньої участі у прийнятті рішень, як це відбувається в європейських країнах.

- Загальна потреба в коштах на виконання заходів програми становить трохи більше 87 мільйонів гривень. Це на 4 роки. В середньому щорічно плануються видатки на рівні 20-22 мільйонів. Сума фінансування, за необхідності, може бути відкоригована. Я впевнений, що якісне виконання програми дозволить залучати Києву нові інвестиції та зайняти свою позицію на міжнародній арені як потужний економічний і культурний центр, - каже голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Також передбачається, що розроблена програма сприятиме збільшенню фінансово-економічних можливостей Києва шляхом представництва у світових міжнародних інституціях.

Документ мають затвердити на пленарному засіданні Київради.

Нагадаємо, українські роботодавці платитимуть штрафи за затримку зарплат.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.