«Ашан» іде з Троєщини

«Ашан» іде з Троєщини

Французька торгова мережа «Ашан» закриє свій гіпермаркет у торгово-розважальному центрі «SkyMall», розташованому біля столичного спального масиву Троєщина. Про це повідомляє сайт RAU (Асоціації рітейлерів України).

Імовірною причиною виходу «Ашана» зі «SkyMall» експерти називають закінчення терміну дії орендної угоди. І припускають: оскільки на місце французького гіпермаркету планується захід нової мережі, домовитися з ТРЦ про прийнятні для обох сторін умови розміщення не вдалося.

У випадку закриття магазину на Троєщині, найближчі гіпермаркети "Ашан", куди буде зручно добиратися мешканцям масиву, розташовані у ТРЦ «Проспект» біля станції метро Чернігівська, або на проспекті Степана Бандери, 15-а, поруч зі станцією метро Почайна (Петрівка).

За час роботи компанії в Україні, «Ашан» вперше закриє свою торгову точку (не враховуючи припинення роботи в окупованому Донецьку). Навпаки, останні 2 роки відбувалось значне зростання присутності компанії  на ринку.

У 2017-му «Ашан» придбав мережу «Караван», тож під його управління перейшли дев’ять нових гіпермаркетів загальною площею 58 тис. кв. м. Завдяки цьому компанія істотно розширила географію своєї присутності і відтепер представлена у всіх містах-мільйонниках.

За даними RAU, на середину 2018 року «Ашан» була третьою (після АТБ і групи «Fozzy») мережею за розміром торгових площ в Україні, з показником понад 189 тис. кв. м.

Довідка. «Ашан» вийшов на український ринок рівно 10 років тому – перший у країні магазин компанія відкрила у 2008 році поруч зі станцією метро Петрівка.

Нагадаємо, У Києві на чеках з супермаркету помітили цитати з українського фільму.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.