Кияни напишуть диктант національної єдності

Кияни напишуть диктант національної єдності

9 листопада, у День української писемності й мови, киян запрошують написати диктант. Цього року проект Всеукраїнський радіодиктант національної єдності святкує своє вісімнадцятиріччя. Традиційно, він пролунає в ефірі Першого каналу UA:Українське радіо . Девіз цьогорічного диктанту — #пишеморазом — єднання навколо мови.  Трансляція розпочнеться об 11:00 год зі вступної частини, а за півгодини відбудеться й сам диктант. Суспільне мовлення також покаже телеверсію в прямому ефірі. Трансляцію також можна буде подивитися на сторінці Суспільного у Facebook.   Текст читатиме український лінгвіст Олександр Авраменко.

- Підготовка до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності триває. Приєднуйтеся!, - поділився Олександр Авраменко на своїй сторінці у Facebook

Текст радіодиктанту оприлюднять на сайті UA:Українське радіо 11 листопада, тож кожен учасник матиме змогу перевірити себе. Також будь-хто може надіслати свої рукописні записи диктанту на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ-1, 01001, із позначкою «Радіодиктант» (листа потрібно надіслати того ж дня чи за день – дату визначать за штемпелем). Можна сфотографувати чи зробити скан тексту та надіслати їх протягом доби на скриньку rd@nrcu.gov.ua (прослідкуйте за якістю зображення). 

Головна умова - диктант має бути написаний від руки, адже друковані роботи розглядати не будуть. Буде прийнято й тексти, написані за допомогою шрифту Брайля. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!