Ніхто й не помітив: у центрі Києва пробурили наскрізь кілька вулиць

Ніхто й не помітив: у центрі Києва пробурили наскрізь кілька вулиць

У центрі столиці прокладають електрокабель «гуманним» способом. Раніше копали траншеї вздовж вулиць, нині роблять лише  «проколи» на асфальті чи бруківці: кілька невеликих ям на початку і в кінці вулиці.

Наразі укладають кабель по вулицях Софіївська, Володимирська та Рейтарська. По вулицях Січових стрільців, Львівській площі, Ярославів Вал та частині Гончара роботи завершені. Спеціалісти ДТЕК «Київські електромережі» також здійснюють благоустрій тротуарів та замінюють застаріле асфальтне покриття новою плиткою.

Далі у центральній частині Києва (Печерський та Шевченківський райони) роботи планується проводити по вул. Золотоворітській, Стрілецькій, Володимирській та провулку Георгіївському.

-При проведенні робіт зняття асфальту чи пошкодження бруківки по проїзній частині центральних вулиць не здійснюється, - пояснює прес-служба «Київських електромереж». – Спеціалісти компанії укладають кабель методом горизонтально направленого буріння. Це спосіб прокладки кабелю під дорогами в трубах без розриття доріг і без обмеження руху транспорту. Горизонтальне буріння дозволяє зберегти інфраструктуру доріг та не впливати на трафік. Для ДТЕК Київські електромережі принципово – мінімізувати незручності для городян та зберегти неушкодженою міську інфраструктуру. Тому компанія проводитиме всі роботи без перекриття доріг. Проїзну частину задіюватимуть тільки ситуативно – для під’їзду техніки та підвезення матеріалів і обладнання. Частково перекриватись буде тільки пішохідна частина і лише по одній стороні вулиці.

Всі роботи в центрі Києва проводяться аби модернізувати системи електропостачання центральної частини Києва. Зараз енергетики відновлюють кабельну лінію 10 кВ загальною довжиною 1 730 метрів. Це дозволить значно підвищити рівень надійності електропостачання самого серця столиці. Від електричної лінії живляться 65 житлових будинків, школа, дитячий садочок, будівлі міністерств, СБУ, державних служб та великих компаній, посольства Угорщини, Норвегії, Данії, Вірменії, Узбекистану та центральна вулиця Києва – Хрещатик.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!