8 столичних підприємств поїхали до Шанхаю

8 столичних підприємств поїхали до Шанхаю

Вісім столичних підприємств презентують свою продукцію на Китайській міжнародній імпортній виставці (China International Import Expo 2018), яка проходить у Шанхаї з 5 по 10 листопада.

Про це «Вечірньому Києву» розповів в. о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Денис Пікалов.

-На виставці організовано стенд «Made in Kyiv», де представлені 8 підприємств, які вирізняються високим експортним потенціалом і стали переможцями конкурсу «Кращий експортер року». Компанії презентуватимуть свою продукцію, можливості виробництва та кооперації із зацікавленими партнерами, - повідомив Пікалов.

За словами Пікалова, на стенді міста Києва також проведуть презентації, які представлять потенціал столиці щодо співробітництва у сфері економіки, інвестицій, транспорту та туризму.

Китайська міжнародна імпортна виставка є одним з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів у країні і однією з наймасштабніших виставок товарів і послуг у світі. У виставці беруть участь компанії з понад ста країн світу. Організовує захід Міністерство комерції КНР та Уряд міста Шанхай, свою підтримку надають Світова організація торгівлі та Організація промислового розвитку при ООН.

Головна мета виставки – презентація іноземних товарів і послуг на ринку Китаю, зміцнення співпраці між іноземним та китайським бізнесом, збільшення імпорту у країну.

Нагадаємо, 31 жовтня Віталій Кличко відкрив Форум інновацій і технологій у Києві.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.