Бориспіль збудує нову злітну-посадкову смугу

Бориспіль збудує нову злітну-посадкову смугу

Міжнародний аеропорт Бориспіль збудує нову злітно-посадкову смугу. Проект розраховують реалізувати за рахунок коштів китайського інвестора до 2022 року.

Такі плани озвучив генеральний директор аеропорту Павло Рябікін в інтерв’ю агентству "РБК-Україна".

Він розповів, що в листопаді буде завершено техніко-економічне обґрунтування проекту. Китайські інвестори готові залучити на будівництво смуги близько $280-300 мільйонів.

- Наступний рік піде на проектування. А будівництво займе два-три роки. Тобто проект буде реалізований в 2022 році, - підкреслив Рябікін.

Він також додав, що нова смуга буде розміщена біля терміналу F і замінить смугу, яка була побудована ще за радянських часів. У той же час остання буде служити технологічним майданчиком і зможе приймати літаки в разі аварійної посадки.

"Крім того, аеропорт продовжить експлуатацію злітно-посадкової смуги біля терміналу D. Таким чином, у нас буде дві діючі смуги і одна непрацююча", - додав він.

Варто вказати, Бориспіль зараз активно планує розширення на тлі росту пасажиропотоків. З квітня 2019 року на летовищі розконсервують термінал F. Однак вже зараз Рябікін заявив, що термінал відкриють раніше. Термінал F відновить роботу в кінці березня 2019 року. Він має обслуговувати літаки Ryanair.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.