Київські рятувальники взяли на роботу унікального співробітника, на допомогу прийшли й вчені

Київська аварійно-рятувальна служба (КАРС) взяла на «роботу» нового члена команди. Він буде відповідати за створення атмосфери спокою та безтурботності у колективі. Про це повідомила КАРС у Фейсбук. Із своїми обов’язками пухнастий кіт справляється краще за всіх.

Тим часом, у Києві розроблено більш дієвий варіант релаксації. Науковці столичного Інституту мозку НАНУ розробили шолом для психофізичної корекції та зняття стресу.
Як повідомляють «Факты», шолом розроблено для військових, що беруть участь у бойових діях з російським агресором, для рятувальників та пожежників, людей, що працюють в екстремальних умовах, наприклад, шахтарів.

Як повідомив член авторського колективу розробників Микита Клименко, у шоломі вбудовано 40 джерел вібрації та аудиосистема. Все це впливає на стан нервової системи та мозку під час застосування. Передбачено й екран для показу заспокійливих відео файлів. Такий шолом допомагає повернути психологічну рівновагу. Він пройшов тестування на 100 студентах, що брали участь у експерименті. Результат дуже задовольнив вчених та психологів.
