У Києві пройде етно-фестиваль «Віртуози фолку»

У Києві пройде етно-фестиваль «Віртуози фолку»

Незабаром у Києві пройде фестиваль «Віртуози фолку», що відбудеться вдруге. Про це повідомляють організатори події.

В  столичних торгово-розважальних центрах відбудеться три великі фестивальні концерти-флешмоби:

  • 11 листопал в  Каравані та в Дитячій Планеті в колишньому універмазі «Україна»
  • 17 листопада на вас чекає Lavina Mall

Крім ансамблю «Дніпро» виступатимуть зірки минулорічного Київ-етно-мюзік-фесту «Віртуози фолку» Іванка Червінська та гурт GypsyLyre, гурт ManSound, бандурист Георгій Матвіїв та Національний академічний оркестр народних інструментів. Це буде новий потужний формат, адже тисячі киян зможуть відкрити для себе справжню, живу, віртуозну етно-музику. А головне, запрошуємо усіх на фінал ІІ Київ-етно-мюзік-фесту «Віртуози фолку», який відбудеться 18 листопада з 10:00 до 22:00 в «Українському домі».

Порівняно з минулим роком зросли і вимоги до учасників фестивалю.

-  Ми отримали близько 150 заявок з різних регіонів України. Цього року до експертної ради увійшли такі відомі музичні авторитети, як, наприклад, головний диригент НАОНІ народний артист України  Віктор Гуцал, Герой України, народна артистка України Ніна Матвієнко, народна артистка України Руслана Лижичко, голова Національної спілки кобзарів України, народний артист України Володимир Єсипок, художній керівник УФЕА «Калина», професор Іван Синельников, композитори Андрій Шусть та заслужений діяч мистецтв України Володимир Павліковський, народний артист України Роман Гриньків та інші, - зазначила автор проекту, генеральний директор Київ-етно-мюзік-фесту «Віртуози фолку» народна артистка України Олена Кулик.

Окрім майбутніх лауреатів у гала-концерті 18 листопада візьмуть участь гурт «ManSound», Руслана, хор «Київ», Іванка Червінська та гурт «Gypsy Lyre», Ніна Матвієнко, «Гуцульська троїста», «ДримбаДаДзига», проект «Володарі стихій», Тарас Силенко, Олена Кулик та ансамбль «Дніпро», лауреати минулого року гурти «Folky Funky» та «Mnishek» та ін. Ведучі фестивалю – Юрій Доник та Анна Заклецька.

Як і минулого року, в рамках фестивалю відбуватимуться виставки майстрів народної творчості та майстрів із виготовлення етно-музичних інструментів, різноманітні майстер-класи, активне творче спілкування.

Цього року вхід на фестивальні заходи буде платним. Квитки будуть двох типів: вхідні (вартість 100 грн) дають змогу на відвідання усіх концертів, виставок та інших творчих заходів, організованих у фойє, та «панські» (вартість 200-850 грн), які крім цього дають право на відвідання гала-концерту за участю лауреатів та зірок фестивалю.

Нагадаємо, на Photo Kyiv Fair нагородили найбільш новаторський фотопроект.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.