Міська влада нагородила найкращих соціальних працівників

Міська влада нагородила найкращих соціальних працівників

Сьогодні в УТОГ (Українське товариство глухих) міська влада привітала працівників соціальної сфери з професійним святом. Представники цієї важливої професії відзначають свій День 4 листопада. У залі зібрались не лише соціальні працівники та соціальні робітники, а й бухгалтери, медсестри, які працюють у закладах соціальної сфери. Найкращих та найстаранніших було нагороджено подяками Київського міського голови.

Тетяна Королюк, працівник управління праці та соціального захисту населення, одна з тих, кого було сьогодні нагороджено, розповіла про роботу:

- Ми надаємо путівки в санаторії та допомогу людям, які того найбільше потребують: учасникам бойових дій, інваліди, учасники ліквідації ЧАЕС. Працюю вже 10 років у соціальній сфері. Прийшла за покликом серця, щоб допомагати людям.

Валентин Мондриївський, заступник голови Київської міської державної адміністрації, зазначає:

- У працівників соціальної сфери дуже непроста робота. Це щоденна комунікація з людьми, які мають певні проблеми і певні труднощі в житті. І вони можуть звернутися до соціальних працівників, щоб отримати допомогу або відчути впевненість у собі. Робота соціального працівника на рівні місцевому є надзвичайно важливою. Обов’язково працівники соціальної сфери повинні  відчувати підтримку міської влади. Завдячуючи високій якості соціальних працівників міста Києва ми маємо найвищий рівень соціального захисту населення. Київ має 6 тисяч працівників соціальної сфери. Потреба, я думаю, дещо більша. На жаль, ми поки не маємо змогу збільшувати кількість соціальних працівників. Ми працюємо, щоб ці люди могли отримувати гідну зарплату.

Юрій Крикунов, директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) зазначив, що крім подяки всі працівники соціальної сфери міста Києва отримали премію.

- Середня заробітна плата працівника соціальної сфери становить близько 8,5 тис. грн. Сьогодні всіх працівників було відзначено премією. Ми давали рекомендацію всім нашим підвідомчим установам виплатити всім однакову премію. Весь фонд економії заробітної плати, який має бути спрямований на преміювання, має бути в абсолютно рівних частинах поділений між працівниками, починаючи від директора до прибиральника. Але по всіх закладам ця сума може бути різна. Від 1 тис. грн до 6 тис. грн, - повідомив посадовець.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.