Вулиці столиці ремонтуватимуть до снігопадів

Вулиці столиці ремонтуватимуть до снігопадів

Столичні дорожники завершують капітальний ремонт транспортної розв’язки на перетині просп. Леся Курбаса та вулиць Гната Юри та Володимира Покотила, а також шляхопроводу на перетині просп. Комарова та б-ру Вацлава Гавела. Завершився капремонт шляхопроводу над вулицею Кирилівською, що веде транспорт з Дорогожичів на Петрівку. Тут роботи виконали взірцево.

Дорожньо-будівельний сезон 2018 року поступового завершується. Масштабні роботи з улаштування нового асфальтобетонного покриття на об’єктах дорожньої інфраструктури цьогоріч вже майже закінчені, звітують у КК “Київавтодор».

Як запевнили у корпорації, дорожники не припинять роботи, які можна виконувати до першого снігу. Зокрема, на об’єктах реконструкції та капітального ремонту продовжуються роботи з прокладання інженерних мереж, влаштування основи дорожнього одягу, демонтажу та встановлення нового бортового каменю, ремонту тротуарів тощо.

Такі роботи наразі тривають на просп. Палладіна, вул. Сім'ї Кульженків, вул. Алматинській, просп. Правди, вул. Туполєва, мосту Метро через Русанівську протоку.