Навігатор на п'яте листопада: куди піти у Києві

Навігатор на п'яте листопада: куди піти у Києві

Вечір літературний: «Ажнабія на червоній машині» Марини Гримич

Книгарня «Є» та видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують на творчу зустріч з Maryna Hrymych з нагоди виходу в світ її книжки «Ажнабія на червоній машині».

Словом «ажнабія» називають в арабських країнах іноземок. Дія роману Марини Гримич відбувається в сучасному Лівані, відомому своїм міжконфесійним розмаїттям, і перегукується з середньовічними арабськими оповідками з «Тисячі й однієї ночі». Книга пронизана делікатним гумором, який допомагає уявити специфіку міжетнічних шлюбів на Близькому Сході і розкрити секрети міжконфесійного та міжкультурного порозуміння.

Коли: о 18:30

Де: вул. Хрещатик, 46.

Вхід вільний

Вечір театральний: «Аріана та Синя Борода або марне звільнення» Метерлінк

Вистава «Аріана і Синя Борода, або марне звільнення» за п'єсою Моріса Метерлінка - це філософська притча, яка більше задає питання, ніж дає відповіді.

П'єса інтерпретує відому легенду про Синю Бороду, але Метерлінк робить це з властивим тільки йому містичним символізмом.

-Якби людина була обдарована з менш боязкою розумністю, людство давно перестало б існувати, адже, ймовірно, воно не прийняло б життя таким, яким воно нам нав'язано - стверджує письменник, а ми з вами спробуємо в цьому розібратися.

Під час перегляду глядач не тільки зануриться в атмосферу вистави, а й візьме безпосередню участь у ньому, перетворившись в одного з дійових осіб п'єси.

Коли: о 19:00 - 21:00

Де: вул. Володимирська, 23 Б

Вартість: 100 грн

Вечір в кіно: «Вірю. Чекаю. Молюся»

Презентація документального фільму, який піднімає дві болючі теми - полонені і зниклі безвісті.

Коли: о 19:00 - 21:00

Де: вул. Саксаганського, 6

Вечір музичний: Йоганн Себастьян Бах і італійське бароко

У програмі: Бах, Каччіні, А.Скарлатті, Вівальді, Марчелло, Перголезі

Коли: о 19:30

Де: вул. Велика Васильківська, 77

Вартість:  50-300 грн

Вечір лекційний: «внутрішній» годинник сови і жайворонка

Хто ви: сова чи жайворонок? Буває у вас бажання померти, якщо доводиться прокидатися о сьомій ранку? Чи може ви злітаєте з ліжка вже о шостій, повні сил та енергії?

Всі ми різні, хтось не спить до пів ночі, а інші о дев’ятій біжать до улюбленого ліжечка. Чому так, ви дізнаєтеся на лекції «Коло» та «Sheva Science Talks».

Коли: о 19:00

Де: проспект Глушкова, 2а. Факультет Психології КНУ імені Тараса Шевченка (102 аудиторія)