Олександр Пабат: Столиця не може так часто обмежувати рух через масові заходи

Олександр Пабат: Столиця не може так часто обмежувати рух через масові заходи

У Київраді мають намір врегулювати організацію дорожнього руху під час проведення громадських заходів у столиці.

На засіданні постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків депутати погоди проект рішення «Про системний підхід в питанні обмеження руху транспорту в м. Києві під час проведення громадських заходів різного формату».

Проект рішення має на меті впорядкувати постійне перекриття дорожнього руху під час проведення масових заходів у Києві. Адже через це лише за 9 місяців 2018 року рух столичними вулицями обмежували 44 рази. Аби не створювати незручності для містян, виконавчий орган має розробити Положення про регулювання обмежень та організацію дорожнього руху під час проведення громадських заходів.

-Перекриття руху через спортивні, політичні або культурні заходи – завжди  проблема для жителів Києва, які пересуваються або працюють в центрі столиці. Нерідко, щоб дістатися з пункту А в пункт Б нашого мегаполісу, автоводіям або громадському транспорту доводиться намотувати кола по об'їзних, перекладати сплановані маршрути. Вважаю за необхідне розробити Положення, яке б впорядкувало цю ситуацію. Потрібно чітко визначити перелік місць для проведення таких заходів і врегулювати систему обмеження руху під час їхнього проведення. Також варто запровадити відповідне оповіщення учасників дорожнього руху та розробити схеми об’їзних маршрутів, - зазначив автор ініціативи, депутат Київради Олександр Пабат.

Проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами.