Навігатор на друге листопада: куди піти у Києві

Навігатор на друге листопада: куди піти у Києві

Подія дня: книжковий Медвін

Осінь – час залягти з книжкою! На вулиці мрячить, день коротшає, холод пробирає до кісток. У час осінньої депресії вас врятує тепла ковдра і цікава книжка!

Книжковий МЕДВІН 2-4 листопада запрошує вас запастися книжками на довгі холодні вечори, а заразом і на Різдвяні свята, що вже недалеко.

Хто краще розповість про свою нову книжку, ніж автор? Хто краще підбере вам новинку до смаку, ніж видавець?

Приходьте по книжки з перших рук і за найкращими цінами!

Повна програма: https://medvin.kiev.ua/pages/programa-vistavki-knizhkovij-medvin-listopad-2018/

Коли: о 12:00 – 19:00

Де: вул. Велика Васильківська, 55

Вхід вільний

Вечір в кіно: ретроспектива Кіри Муратової

Фільми Кіри Муратової – унікальне явище не лише в українському, але й в світовому кіно. Розпочавши свій шлях на початку 60-х, вона все життя знімала всупереч обставинам – всупереч цензурі, нестачі коштів чи змінам у суспільстві. Але кожен фільм Муратової ставав значною подію та вирізнявся своїм неповторним стилем, де абсурдне перепліталося з театральним, буденне з фантасмагоричним, а місцем дії майже завжди виявлялася Одеса, місто, яке тепер асоціюється саме з фільмами Кіри Муратової.

Під час ретроспективи, організованої Довженко-Центр : Dovzhenko Centre, ви зможете переглянути з плівки п’ять знакових стрічок Кіри Георгіївни. Серед них - її перші визнані шедеври «Короткі зустрічі» та «Довгі проводи», найліричніша робота режисерки «Пізнаючи білий світ» - чи не єдиний видатний фільм Муратової, знятий за межами Одеси. «Три історії», які в 1997 році були показані на Берлінському кінофестивалі та перший, і разом з тим, останній самостійний короткометражний фільм Муратової «Лист до Америки», що став справжнім фінальним акордом усього українського кіно 90-х.

Коли: о 17:00

Де: Кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19)

Вартість: 70 грн

Для пенсіонерів, школярів та студентів - знижка 25%

Вечір мистецький: Help me Cheesus

«Музей історії міста Києва» представляє виставку Help me Cheesus. На виставці будуть представленні живопис Андрія Цоя з серії «Satisfaction syndrome» та живопис Микити Цоя з серії «Headbangers».

Коли: о 19.00 -21.00

Де: Богдана Хмельницького вул., 7

Вхід вільний

Вечір лекційний: архітектура диктаторів Європи

Під час подорожей країнами Європи ми багато уваги приділяємо середньовічним замкам, барочним палацам, готичним соборам та віллам епохи Ренесансу. Але поміж цього різноманіття загубився ще один пласт — архітектура диктаторів.

Семен Широчін розповість про архітектуру 6 європейських диктаторів — Мусоліні, Салазара, Сталіна, Гітлера, Франко та Чаушеску. Ви дізнаєтесь та побачите грандіозні плани реконструкції Берліна як «Столиці світу Германія», проекти та історію конкурса Палацу Рад в Москві та московських висоток, сліди реконструкції Риму, плани Чаушеску та багато того, що зазвичай не помічаються під час туристичних прогулянок.

Лекція супроводжуватиметься  авторськими фотографіями та маловідомими архівними ескізами.

Мова лекції - російська.

Коли: о  19:30

Вартість:150 грн

Де: вул., Набережно-Лугова, 8

Вечір в театрі: «Про любов»

Скажена і смішна, ніжна і наївна історія кохання, яка пробудить весну у вашому серці. Про любов…

Вона закохалася у нього в першому класі, а в десятому вони склали договір. Вони домовилися одружитися одне з одним у двадцять сім, якщо до того часу ні з ким не одружаться. Минули роки, а він все ще її найпотаємніша мрія...

Коли: о  19:00

Вартість: 150 грн

Де: вул., Олеся Гончара, 33

Вечір виставковий: Вечір мистецький: Photo Kyiv Fair

На 2500 кв.м буде представлено понад 500 фотографій музейного рівня. Усі чотири дні на Photo Kyiv Fair буде працювати спеціальна освітня програма, під час якої експерти з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів проведуть лекції. Серед почесних гостей ярмарку: директор Фотографічного Центру Женеви Йорг Бадер; фотограф, арт-директор щорічного паризького фотофестивалю La Quatrième Image Раед Баувая; директор Форуму документальної фотографії COALMINE і куратор Швейцарського фонду фотографії (Fotostiftung Schweiz) Саша Реннер; засновник і директор незалежного видавництва Schilt Publishing Маартен Шильт і багато інших.

Коли: 1-4 листопада

Де: Chicago Central House, вул. Антоновича, 44