Кличко розповів, скільки в Києві тролейбусів та автобусів з вільним інтернетом

Кличко розповів, скільки в Києві тролейбусів та автобусів з вільним інтернетом

У Києві 1211 точок одиниць міського громадського транспорту обладнані системами доступу до безкоштовного безпровідного Wi-Fi, заявив мер міста Віталій Кличко під час відкриття Kyiv Smart City Forum 2018.

Також у столиці облаштовано 11 локацій із безкоштовним доступом до Wi-Fi. Це парк імені Тараса Шевченка; станції метро "Золоті Ворота", "Палац Спорт", "Майдан Незалежності", "Палац "Україна". А також доступ до мережі є на Михайлівській, Софіївській, Контрактовій та Поштовій площах; біля НСК "Олімпійський" та в районі фунікулеру.

Іншими елементами транспортної smart-інфраструктури Києва Кличко назвав GPS-трекери, встановлені на комунальному пасажирському транспорті та комунальній техніці, аби відстежувати маршрути пересування відповідного транспорту на окремому сайті. Так, на комунальному пасажирському транспорті Києва встановлено 1,2 тисячі GPS-трекерів.

665 GPS-трекерів встановили на комунальну спецтехніку, у тому числі, на снігоприбиральну.

Інфотабло на зупинках

Зараз у місті на зупинках працюють 83 табло з інформацією про час прибуття громадського транспорту. 

- До кінця цього року ми плануємо обладнати такими табло ще 70 зупинок громадського транспорту в столиці, - додає мер.

Також у Києві у рамках загальноміської системи відеоспостереження вже працює 6 800 камер. Вони вміють розпізнавати обличчя, номери автомобілів. Інформацією з камер користуються і правоохоронні органи. 

Нагадаємо, з вільним інтернетом мають їздити усі 1221 столичний тролейбусі, трамвай і автобус.

Фото: Київпастранс