Ярослав Діденко розповів про долю кінотеатру Зоряний й перемогу над хмарочосом

Ярослав Діденко розповів про долю кінотеатру Зоряний й перемогу над хмарочосом

Як повідомив депутат Київради Ярослав Діденко, фонтан біля кінотеатру «Зоряний» на Печерську, повернутий в комунальну власність, вдалося врятувати від забудови завдяки спільним діям та суспільному резонансу.

-Влітку мені стало відомо про те, що фонтан приватизований, як окремий об’єкт площею 176,5 м., - пише Ярослав Діденко у Фейсбук. - На нашу вимогу прокуратурою Печерського району було відкрито кримінальне провадження щодо незаконної приватизації фонтанного комплексу.

Фонтан був потрібен для будівництва чергового хмарочосу (на фото) на його місці та на місці кінотеатру. Це фото має побачити кожен киянин. 

Цей фонтан (споруда водопостачання), яка весь час належала київській громаді була закріплена та обліковується на балансі КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м.Києва», раптово стала приватною власністю Богдана Ігоря Анатолійовича (згідно з відомостями з Держреєстру речових прав на нерухоме майно). Тепер всі нотаріальні записи скасовано. Зараз власник фонтану біля кінотеатру «Зоряний» знову КИЇВСЬКА ГРОМАДА!
Від кіноекспертів чекаємо на презентацію оновленого кіноцентру українського кінематографу «Зоряний» в звичному для нас приміщенні кінотеатру. 
Сподіваюсь в наступному році запрацює кінотеатр разом з відремонтованим фонтаном. Гроші на ремонт знайдемо.
Вітаю всіх з перемогою!