Києвом проїдеться святковий ретропоїзд: маршрут і ціна

Києвом проїдеться святковий ретропоїзд: маршрут і ціна

У День залізничника України, 4 листопада, в Києві курсуватиме святковий ретропоїзд, на якому зможуть проїхатись усі бажаючі. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Укрзалізниця».

Який маршрут?

Поїзд вирушить зі станції Київ-Пасажирський о 13:45, а закінчуватиметься подорож прибуттям на головний вокзал столиці о 16:19. У поїзді буде 5 комфортабельних вагонів з місцями для сидіння та вагоном-рестораном. Ретропоїзд курсуватиме за маршрутом Київ-Пасажирський – Київ-Волинський – Київ-Петрівка – Дарниця – Київ-Деміївський – Київ-Пасажирський.

Що покажуть?

Під час подорожі, яка триватиме дві з половиною години, пасажири зможуть помилуватися краєвидами столиці та Дніпром, побачити вантажні й пасажирські станції, локомотивні депо, історичну пам’ятку – будівлю депо Київ-Московський, яке свого часу було основним для вантажних паровозів.

Яка ціна мандрівки?

Ціна квитка у вагоні першого класу становить 91 грн 90 коп. для дорослих і 73 грн 41 коп. для дітей. У вагоні другого класу – 36 грн 10 коп. для дорослих і 27 грн 08 коп. для дітей. Квитки можна придбати в залізничних касах або онлайн. Для цього потрібно ввести маршрут Київ – Караваєві Дачі.

Нагадаємо, Укрзалізниця встановлює регулятори повітря в кожне купе.

удьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.