Поліція пішла в онлайн: кияни можуть відправити електронний запит копам

Поліція пішла в онлайн: кияни можуть відправити електронний запит копам

Національна поліція України тестує платформу, з якої громадяни можуть надіслати запит, поставити питання та уточнити контакти свого дільничного.

Кожна з перерахованих функцій на різних етапах реалізації.

Так, загалом сайт містить дані по трьом містам: Київ, Тернопіль та Полтава.

Сервіс «Дізнайся, хто твій дільничний» працює в тестовому режимі і поки це лише в Голосіївському районі Києва.

Загалом сервіс "Взаємодія поліції та громади" містить три опції:

Поставити питання поліції та отримати відповідь на нього
Щоб поставити питання, натисніть на червоний квадрат у верхньому правому кутку карти вашого міста. Заповніть поля та натисніть кнопку «відправити запит». Після модерації ваше питання з’явиться на карті, а відповідь прийде на вказаний мейл.

Відповідь на питання надають модератори сервісу в співпраці з відповідальними представниками поліції, кваліфікованими юристами та іншими

Переглянути питання та відповіді сусідів
Натискайте на зелені та червоні піктограми на карті і переглядайте питання ваших сусідів та відповіді на їхні запити. Червоні піктограмі — відповідь очікується, зелені — відповідь вже є.

Так зараз виглядає активність киян, які задавали питання поліції в онлайні. Відповіді можуть бути корисними й іншим громадянам, тому їх можна прочитати кожному

Дізнатись, хто ваш дільничний інспектор
Зараз сервіс працює в тестовому режимі лише в Голосіївському районі Києва. Згодом "Електронний кабінет дільничного" буде поширено на інші райони Києва, а також на всі міста, підключені до платформи.

Сайт пропонує додати своє місто: Якщо ви готові очолити команду, що займатиметься адмініструванням та наповнення сервісу у вашому місті, містечку або селищі, залиште заявку і ми зв’яжемося з вами, - додають в поліції, що сервіс можна легко масштабувати на всю країну.

Нагадаємо, в Києві припинили оформляти закордонні паспорти в сервісі "Готово".

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Титульне фото: НП / випуск з Поліцейської академії