Житлові вежі на Харківському відключали від електрики за мільйонні борги [доповнено]

Житлові вежі на Харківському відключали від електрики за мільйонні борги [доповнено]

Як писала сьогодні «Вечірка», зранку мешканці висотних будинків перекрили рух на Харківському шосе на знак протесту проти відключення їх будинків від електрики. На шосе утворилися затори.

Як повідомляє Дніпровська РДА, вчора ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» відключило житлово-офісний комплекс за адресою Харківське шосе, 19, 19-А, 19-Б від мережі електропостачання.

До цієї ситуації, за інформацією  ДТЕК призвела заборгованість за   електроенергію. Станом на 12.10.2018 року сума боргу  становила  2 745 222,79 грн.

У рай адміністрації пояснюють, що це є результатом того, що між об’єднаннями співвласників не визначено єдиного алгоритму вирішення питання електропостачання об’єкта - відсутня єдина юридична особа з виконання робіт щодо приєднання комплексу до електричних мереж, не узгоджено порядку розрахунку за електропостачання та погашення існуючої заборгованості.

При цьому з метою уникнення відключення будинків від енергоспоживання Київською міською та Дніпровською районною в місті Києві державними адміністраціями постійно проводилась робота для налагодження конструктивного діалогу між керівниками експлуатуючих організацій та ДТЕК Київські електромережі». З уповноваженими представниками ОСББ «Мега Сіті 19-А»,  ОСББ «Мега Сіті 19-Б», ОСББ «ХШ Мега 19» та ТОВ «Дім Сервіс 19» (обслуговуюча організація), а також з інвесторами будинків проводились наради, робочі зустрічі, велась інформаційно-роз’яснювальна робота тощо.

На даний час тривають перемовини уповноважених представників ОСББ з ДТЕК Київські електричні мережі», за участю представників Київської міської та Дніпровської районної в місті Києві державних адміністрацій, щодо невідкладного напрацювання алгоритму виходу з даної ситуації та відновлення електропостачання мешканцям житлово-офісного комплексу.

Але за втручання КМДА через кілька годин електропостачання в житлово-офісний комплекс за адресою: Харківське шосе, 19, 19-А, 19-Б відновлено. Такий результат перемовин між  уповноваженими представниками ОСББ, обслуговуючою організацією та   ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», за участю представників Київської міської та Дніпровської районної в місті Києві державних адміністрацій. В результаті цієї зустрічі були досягнуті певні домовленості та напрацьовано алгоритм подальших кроків задля врегулювання ситуації з електропостачанням у вищезазначений житлово-офісний комплекс.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.