Київ придбає нові автомобілі швидких: деталі

Київ придбає нові автомобілі швидких: деталі

Протягом 2018-2019 року з бюджету міста планують виділити 190 мільйонів гривень на закупівлю автомобілів швидкої допомоги.

Про це розповів мер міста Віталій Кличко, передає його прес-служба.

Що зараз
Наразі на балансі профільної - комунальної організації «Київмедспецтранс» - є 244 швидких. За словами Кличка, місту потрібно ще щонайменше 100 таких, аби закрити потребу повністю.

"У нас сьогодні 214 авто швидкої допомоги. Місту потрібно ще 100 таких автомобілів. І ми плануємо закупити чималу частину необхідних швидких цього та наступного року",- наголосив міський голова.

Додається, що протягом останніх чотирьох років місто суттєво збільшило фінансування комунальної організації. Завдяки цьому виросли видатки по виплаті зарплати більш ніж удвічі – до 185 млн гривень у 2018 році. Видатки на здійснення капітальних ремонтів у 2018 році сягнули 10,8 млн гривень.

Прощавай, годино очікування швидкої
Кличко додає, що за останні 2 роки суттєво зменшився час очікування швидкої. Так, за вказаний період швидка прибуває в середньому за 10 хвилин у порівнянні з годиною очікування ще чотири роки тому. 

Згідно з повідомленням, швидкість прибуття карети швидкої допомоги Києва - на 5-му місці в світі.

Окрім того,  місто будує житловий будинок для працівників медичної сфери міста. Вже розпочали проектування будівлі, а з 2019 року розпочнеться будівництво житлового комплексу на 250 однокімнатних квартир для співробітників медичної галузі. Будинок розташовується по вулиці Дегтярівська, 25.

Нагадаємо, в Києві вже з 1 вересня тестують новий формат роботи швидкої та екстреної медичної допомоги.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.