На Троєщині відкривають ще чотири сквери

На Троєщині відкривають ще чотири сквери

Голова Деснянської РДА Геннадій Заболотний показав, як проходить облаштування чотирьох скверів на території району.

Незважаючи на деякі складнощі, що виникають, ремонтні роботи з реконструкції та облаштування чотирьох скверів по вулиці Цвєтаєвої, 16, 16-Б, 16-В, проспекту Маяковського, 20-22, вулицях Мілютенка, 7 та Кубанської України (колишня Жукова), 27-31 добігають до завершення.

У цьому вчора переконався голова Деснянської РДА, відвідавши будівельні об`єкти разом із представниками будівельної підрядної організації, КО «Київзеленбуд», КП «Керуюча компанія» та КП УЗН Деснянського району.

Усі чотири сквери облаштовуються за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка та за сприяння депутатів Київради Володимира Шарія, Ігоря Опадчого, Івана Картавого та Юрія Зубка.

-Роботи йдуть повним ходом. Завершити їх необхідно до кінця листопада. Сьогодні разом із будівельниками та озеленювачами визначили конкретні строки завершення облаштування скверів, – сказав Геннадій Заболотний.

В рамках капітального ремонту у всіх скверах буде викладено пішохідні доріжки з ФЕМу, відреставровано та створено нові газони, посаджено дерева та кущі, встановлено лави для відпочинку та урни.

Загальна площа скверів: по вулиці Цвєтаєвої, 16, 16-Б, 16-В – 3430 м/кВ; по проспекту Маяковського, 20-22 – 300 м/кВ; по вулиці Мілютенка, 7 – 828, 44 м/кВ; по вулиці Жукова, 27/31 – 643,68 м/кВ.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.