Завтра на Печерську відкривають новий дитсадок із совами

Завтра на Печерську відкривають новий дитсадок із совами

Завтра, 1 листопада, відкривається оновлений дитсадок №48 на Печерську. Весь його інтер'єр, навіть дитячі ліжечка й туалети прикрашені милими казковими совами.

Голова Печерської РДА Сергій Мартинчук  подивився, як змінили дошкільний заклад, і чи готовий він до нового навчального року після проведення капітальних ремонтних робіт.

Відтак, вже 1 листопада близько 35 дітей (2 садові групи) зможуть піти у новий садочок, що знаходиться на вул. Василя Тютюнника, 5-А. Загальна площа приміщень закладу складає 289, 97 м. кв.

У дошкільному навчальному закладі виконані наступні відновлювальні та ремонтні роботи: здійснено ремонт всіх внутрішніх приміщень, замінено вікна, виконано ремонт та утеплення фасаду, улаштування внутрішніх інженерних мереж (ЦО, ГВП, ХВП, вентиляція, каналізація, освітлення, електромережі), а також здійснено облаштування благоустрою території, зокрема, улаштування тіньових навісів та паркану.

Фінансування стосовно наповнення ЗДО №48 (меблі, м’який інвентар, посуд, іграшки та інше) відповідно до кошторису управління освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА передбачено в сумі 1340 тис. грн та 988 тис. грн на капітальні придбання (кухонне обладнання, телевізори, піаніно, килими тощо). Також виділено кошти на утримання 9-ти штатних одиниць працівників садочку, на харчування та енергоносії.

На посаду виконуючого обов’язки директора вищезазначеного закладу призначено вихователя ЗДО №1 Світлану Сосновську.