Замість м’яса – овочі: хто такі вегани

Замість м’яса – овочі: хто такі вегани

Напередодні Міжнародного дня веганів, 1 листопада, «Вечірка» вирішила розповісти, хто такі вегани, чим вони відрізняються від вегетаріанців та чим живуть.

Якщо вегетаріанці не вживають м’яса, то вегани не вживають узагалі жодних продуктів тваринництва, не носять шкіряних виробів та категорично проти будь-якої експлуатації тварин (наприклад, цирків).

Що підштовхує людину змінити враз своє життя? Відмовитись від того, до чого звикла роками? Більшість людей, які не споживають м’яса, зробили це після перегляду фільму «Земляни» режисера Шона Монсона. Документальний фільм, більшість кадрів якого зроблено прихованою камерою, розповідає про страждання тварин, доля яких – стати чиєюсь їжею або шубою.

«Вони – земляни. І мають таке саме право жити тут, як і люди» та «Тварини – мої друзі. Я не їм своїх друзів» – найбільш відомі цитати з фільму.

Автору цього матеріалу вдалося поспілкуватися з Віталієм Черняховським, веганом з багаторічним досвідом.

Віталій – зоозахисник і веган вже понад шість років. Чоловіку виповнилося 52, але відчуває себе на 18, зізнається він. Віталій розповідає, чому вирішив не вживати м’ясо:

- Під час Євро-2012 ми (зоозахисники) брали участь у рятуванні поросятка Фунтіка, який жив на фанзоні біля КМДА. Він підходив до мисочок з їжею і немов вгадував результати матчу. Потім бариги вирішили його заколоти та з’їсти в ресторані. Були пікети. У результаті Фунтика залишився живим. Зараз він оселився на страусиній фермі в Ясногородці. Після особистого знайомства з Фунтіком я вирішив більше не їсти м’яса.

Пізніше Віталій вирішив не вживати також яйця,сир та інші продукти тваринництва. Харчується чоловік переважно овочами, фруктами, бобовими, додає синтетичні вітаміни. Якщо хочеться бутерброд зробити, то можна купити спеціальну, нем’ясну, ковбасу в магазинах для веганів, додає Віталій.

- Вона з білка. Але за смаком така сама, як і «Докторська», – каже чоловік.

До речі, керується більшість веганів не лише гуманністю, а й думкою, що м’ясо – шкідливе. Адже тварин «пічкають» антибіотиками, транквілізаторами та гормонами для інтенсивнішого зростання та збільшення кількості приплоду.

А от шкіряне взуття можна легко замінити нешкіряним, вважає Віталій.

«Вечірка» звернулася до дієтолога клініки "Призма" Марини Балас із запитанням, чи може людина бути веганом без шкоди для здоров’я. Лікар вважає, що перед різкою зміною раціону людина має пройти обстеження.

- Людям з анеміями, язвами, іншими хронічними хворобами, вагітним та дітям не можна дотримуватись веганства, - зазначає лікар.

Пані Балас зазначає, що веганство допоможе побороти зайву вагу, очистить судини. Однак є ризик розвитку залізодефіцитної анемії, яка навіть може перейти у злоякісну, та остеопорозу. Тому лікар радить веганам «налягати» на каші (джерело клітковини), зелені овочі (залізо), кокос, кокосовий йогурт (пробіотики, лактобактерії), горох, квасолю, нут, бобові (рослинний білок), броколі та інші види капуст, шпинат, соєвий сир (кальцій), конопляний протеїн у банках (білок та амінокислоти). А також додатково вживати вітамін D й інші вітаміни.

- Вегани повинні харчуватися збалансовано. Їжа має містити вуглеводи, мінерали, макро- та мікроелементи, жири. За цієї умови, додаючи бади та вітаміни, вегани можуть бути цілком здоровими. Але лише за умови відсутності хронічних хвороб. Хоча слід розуміти, що все індивідуально. Потрібно прислуховуватися до свого організму, – додає Марина Балас.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.