Навігатор на 31-ше жовтня: куди піти в Києві

Навігатор на 31-ше жовтня: куди піти в Києві

Подія осені: Kyiv Smart City Forum 2018

Сьогодні стартує Kyiv Smart City Forum 2018. Це одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах.На учасників Kyiv Smart City Forum 2018 чекають: 50 найцікавіших іноземних та українських спікерів, 6 тематичних секцій та виступи формату Short Talks. Понад 1200 учасників, Smart Expo Zone, LOUNGE ZONE.

Коли: розпочнеться о 9:00

Де: КВЦ «Парковий», Паркова дорога, 16-А.

Вечір мистецький: «Шукайте жінку!». Живопис Олексія Аполлонова

Виставка робіт Олексія Аполлонова, це своєрідна рефлексія митця на образ сучасної жінки. Тривалий пошук надихнув Олексія Аполлонова на серію робіт, які влучно змальовують не тільки жіночий образ, а ще її мінливий настрій. Митець, у притаманному йому стилі, наче бавиться з формами та кольорами, змушуючи глядача відчувати безпосередньо емоцію та атмосферу, часто оминаючи поверхове сприйняття ліній та форм.

Коли: 8:00-20:00

Де: Французький інститут в Україні, вул. Гончара, 84
Вхід вільний.

Вечір в кіно: короткометражки-переможці

У Будинку кіно відбудеться кінопоказ «Короткометражні фільми-переможці українських кінофестивалів 2018» від ГО «СУК».  На першому показі нового сезону КІНОСЕРЕД «СУК» продемонструє національні короткометражні фільми 2018 року, що були відзначені на українських кінофестивалях, а також організує зустріч із режисерами та членами знімальних команд.Загальний хронометраж фільмів 122 хв.  Потрібна реєстрація: https://goo.gl/forms/KgpJBEBlNaGrm3yt1

Коли: о 19:00

Де: червона зала Будинку кіно,

Вхід вільний

Вечір в театрі: Король Лір Ієна Маккеллена

Легендарну британську виставу покажуть у Києві на широкому екрані. Бенефіс МакКеллена був заявлений як прощальний шекспірівський вихід геніального актора - і як такий виправдав усі очікування. Це не перший маккелленовскій Лір (у 2007-му він постав в образі запеклого і ексцентричного монарха в спектаклі Королівської Шекспірівської компанії), але, безумовно, більш пронизливий з двох: парадоксальний монарший вчинок, що відкриває п'єсу, здається заримованим з прийдешньою «відставкою» самого актора. Трансляція англійською мовою з українськими субтитрами.

Коли: о 19:30

Де: Multiplex (Skymall, Київ), проспект Генерала Ватутина, 2Т

Вартість: 190 грн.

Вечір дискусійний:  #Навіщо_Нам_Бути_Разом?

У рамках громадського марафону #Навіщо_Нам_Бути_Разом? відбудеться public talk на тему «Війна», «мир», «перемога», «реінтеграція»: як домовитися про смисли?» Учасники: Володимир Лупацій (Центр соціальних досліджень «Софія»), Юлія Тищенко (Український незалежний центр політичних досліджень), Олег Саакян (Платформа соціальних та гуманітарних ініціатив та інновацій), Юлія Каплан (аналітичний центр «Фабрика думки «Донбас»), Леонід Швець (журналіст, публіцист), Андрій Загородський (спеціаліст з комунікацій, засновник проекту «Семіотичні студії»), Світлана Чуніхіна(політичний психолог) та ін. Модератор: журналіст Андрій Куликов.Потрібно зареєструватися:  https://goo.gl/forms/2BhmIODypE29ZR0Q2

Коли: о 19:00

Де: музей історії міста Києва, вул. Б.Хмельницького, 7

Вхід вільний